Jeśli działasz na tym rynku to wiesz, że najbardziej wymagające w prowadzeniu biznesu opartego na umiejętnościach technologicznych jest znalezienie właściwych programistów. Dziś na rynku do dyspozycji masz olbrzymie zasoby specjalistów IT o różnych umiejętnościach, doświadczeniu i kulturze pracy.

Image

Umiejętności to za mało

W tym natłoku talentów zatrudnienie tych specjalistów, którzy mają wyłącznie umiejętności techniczne to zdecydowanie za mało, by zapewnić sobie realizację celów biznesowych. Dobry deweloper, oprócz wiedzy, musi wiedzieć jak pracować w zespole, znać branżę, dla której pracuje, a do tego pasować do kultury organizacyjnej firmy.

Dlatego, jeśli chcesz skutecznie zrealizować swoje cele, potrzebujesz partnera, który zapewni Ci precyzyjnie wybranych programistów dla Ciebie. Partnera, który ma dostęp do szerokiej sieci talentów, które możesz zaangażować w swoje projekty, według bieżącego zapotrzebowania.

Skąd mam pewność, że wybieram DOBRY ZESPÓŁ?

Skąd mieć pewność, że umiejętności i doświadczenie zewnętrznych deweloperów pozwolą faktycznie osiągnąć zamierzone cele? 

Podstawowe kryterium to oczywiście wiedza, umiejętności i doświadczenie. Musisz mieć pewność, że eksperci, którzy dołączą do Twojego projektu będą sprawdzeni w projektach już zrealizowanych, z doświadczeniem i znajomością odpowiednich języków programowania. W efektywnej realizacji projektu nie możesz sobie pozwolić, by Twoi specjaliści dopiero się uczyli.

Dobry wybór dla Twojej firmy – na co uważać?

Firmy działające w Unii Europejskiej muszą spełniać określone standardy. Podlegają restrykcyjnym regulacjom Unii Europejskiej. To zapewnia pełną zgodność z najwyższymi standardami prawnymi i podatkowymi. Współpracując z firmami z regionu UE, masz gwarancję bezpiecznych relacji biznesowych, opartych na solidnych fundamentach prawa. Masz też pewność, że wszelkie procesy związane z korzystaniem z ich zasobów będą transparentne i wykonane z należytą starannością.

Gdzie są najlepsi specjaliści na świecie?

E&Y nazywa Polskę nową Silikonową Doliną*. To tutaj pracują doświadczeni programiści do Twoich projektów. Jeśli Twój partner korzysta z tych zasobów, masz pewność, że specjaliści, którzy dołączą do Ciebie będą doświadczeni i przygotowani od razu do pracy na Twoim projekcie. Jakość, którą zaprezentują przełoży się bezpośrednio na efektywność i skuteczność realizacji projektów dla Ciebie.

Cena bez ryzyka słabszej jakości

Współpracując z polską firmą, zyskujesz dostęp do specjalistycznych umiejętności, przy zachowaniu odpowiednich kosztów. Ceny za wsparcie naszych deweloperów są konkurencyjne w porównaniu do rynku zachodniego. Atrakcyjne warunki współpracy sprawiają, że z usług naszych deweloperów chętnie korzystają zarówno duże, jak i średnie firmy z całej Europy.

Kulturowo bliscy deweloperzy 

Ta sama strefa kulturowa sprawia też, że specjaliści IT z Polski łatwiej wpasują się w Twój zespół. Unikasz błędów komunikacyjnych i niezrozumienia Twoich potrzeb. To klucz do efektywnej realizacji projektu. Dlatego w Toro Performance specjalizujemy się we wsparciu firm ze strefy UE.

Toro Performance – skuteczny outsourcing umiejętności

Rozwój technologiczny i ograniczanie kosztów to podstawowe wyzwania każdego biznesu. Leasing kompetencji IT odpowiada na te potrzeby, daje elastyczność i dostęp do wysokiej jakości usług programistycznych. Toro Performance to najlepsi deweloperzy do Twoich projektów.

Źródła:

https://www.ey.com/en_pl/workforce/poland-is-another-silicon-valley