Careers

Let's grow together! Join our team!

OPEN POSITIONS

Our customers are growing. We are growing too. Grow with us!
Check open positions below and apply if you think it’s a good match for you!

This job offer is for our Polish office.

SPECJALISTA SEO

Toro Performance Group – Agencja online marketingowa specjalizująca się w działaniach SEO/SEM/SMM. Działamy m.in. na rynku polskim, niemieckim, duńskim i amerykańskim. Wśród naszych klientów znajdują się takie firmy jak iTaxi.pl, PizzaPortal.pl, Delivery Hero czy fundusz inwestycyjny Atlantic Food Labs z Berlina.

Główne zadania:

  • Analiza i optymalizacja on-page serwisów WWW,
  • Opracowanie i realizacja strategii off-page,
  • Analiza i interpretacja danych z narzędzi analitycznych, prowadzenie testów i monitoring działań konkurencji,
  • Keyword research,
  • Monitoring i adaptacja najnowszych zmian w algorytmach Google, trendów i newsów branżowych,
  • Nadzór nad realizacją strategii SEO.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w przygotowaniu i realizacji strategii SEO,
  • Znajomość zagadnień i narzędzi SEO,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dużym plusem będzie (dobra) znajomość języka niemieckiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z dostępnych danych,
  • Umiejętność badania i analizy efektów pracy w oparciu o Google Analytics i inne narzędzia analityczne SEO,
  • Zainteresowanie marketingiem internetowym i nowymi technologiami,
  • Rzetelność, czasowość oraz dobra organizacja pracy,
  • Kreatywność, ambicja i chęć rozwoju.

Mile widziane:

  • Znajomość innych kanałów online marketingowych,
  • Doświadczenie z kompleksowymi kampaniami online marketingowymi.

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność w zakresie realizacji projektów/pomysłów,
  • Firmowy laptop,
  • Możliwość rozwoju (szkolenia, warsztaty, konferencje),
  • Pracę w firmie o płaskiej strukturze,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premii,
  • Możliwość szybkiego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego chcesz dla nas pracować na adres mb@toro-performance.comz tytułem: “Rekrutacja – Specjalista SEO”.

Gdzie: Oborniki pod Poznaniem.

Nothing for you at the moment?
Send us an email to contact@toro-performance.com and keep in touch.
We might be looking for you soon!